Hakkımızda

Yılda yaklaşık 500 çifte ev sahipliği yapan TÜRSAB A Grubu Seyahat Acenta belgeli ‘’Kaya Masalı Travel Agency’’ bünyesinde bulundurduğu www.kapadokyadabalayipaketleri.com ile ;

Kapadokya’nın en güzel ve en lüks otellerinde eşinizle beraber geçirebileceğiniz rüya gibi bir balayı tatili fırsatı sunuyoruz. Turizm sektöründe deneyimli çalışma arkadaşlarımızla beraber Kapadokya’ya ayak bastığınız andan itibaren harika bir tatil sizi bekliyor. Anlaşmalı yaklaşık 40 otel ve 100 farklı paket seçeneğiyle sizler için her şeyi düşünüyoruz; Havalimanı veya Otogarda iner inmez karşılıyor satın almış olduğunuz paketteki otelimize götürüyoruz. Siz gelmeden önce kalacağınız odayı en güzel şekilde hazırlayıp balayı konseptine uygun hale getiriyoruz odanıza çeşitli meyvelerden oluşan bir balayı sepeti bırakıyoruz. Kapadokya’ya dair görmeniz gereken bütün tarihi kaleleri, müzeleri, yer altı şehirlerini ve vadileri TÜRSAB kokartlı profesyonel rehberlerimiz eşliğinde gezmenizi sağlıyoruz. Paketlerde sunduğumuz çeşitli hediyelerle balayınızı bol aktiviteli bir tatil fırsatına dönüştürüyoruz. Kapadokya’da bulunduğunuz süre zarfında müşteri danışmanlarımız tarafından her türlü yardımınıza koşuyor tatiliniz bittiğinde aynı şekilde havalimanı veya otogara transferinizi sağlıyoruz.

Müşterilerimize güvenli bir balayı tatilinin sözünü veriyor, Kapadokya’dan ve bizden aldıkları hizmetten memnun kalmaları konusunda elimizden gelen en iyi hizmeti yapmaya çalışıyoruz.