Kapadokya ATV Turu

Kapadokya'nın eşsiz vadilerini, peri bacalarını ve tarihi güzelliklerini keşfetmenize olanak sağlayan aktivitelerden birisi de ATV turlarıdır.

Yaz, Kış, İlkbahar, Sonbahar aylarında mevsim farketmeksizin gün içerisinde belirlediğiniz herhangi bir saatte katılabilirsiniz. Özellikle Kış aylarında Kapadokya beyazla buluştuğu zamanlarda Kapadokya'nın bembeyaz görünen vadilerinden, Peri Bacalarının arasından geçmek sizleri farklı duygulara itecektir.

Üstelik ATV turuna katılmak için ehliyetinizin olmasına, hatta araç kullanmayı biliyor olmanıza bile gerek yok ! Tur öncesi rehber tarafından verilen kısa bir info sizi Kapadokya'nın dere, tepe, dağ, bayır alanlarında ATV kullanmaya hazır hale getiriyor.

ATV motorlarına ister 2 kişi binebiliyor isterseniz ekstra ATV kiralayarak 2 farklı ATV motoru ile tura katılabiliyorsunuz.

ATV kiralayan firmanın oluşturduğu 1 saatlik veya 2 saatlik gün batımı ATV turu rotalarına göre; Kılıçlar Vadisi, Güllüdere Vadisi, Kızılçukur Vadisi, Aşk Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Devrent Vadisi, Çavuşin Kasabası, Uçhisar Kasabası, Paşabağları gibi yerleri geziyorsunuz.

Paketimize dahil olan hizmet 1 saatlik 2 kişilik ATV turudur, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak ATV kiralayabilir ve isterse 2 saatlik günbatımı ATV turuna katılabilirler.